Nicolas Feuillatte Grande Reserve Brut Champagne karbiga

47.90

Tootja:   Nicolas Feuillatte
Veinitüüp:   Champagne
Viinamari:   65% Pinot Meunier, 20% Pinot Noir ja 15% Chardonnay
Serveerimistemperatuur:   7-9c
Valmistamismeetod:   Champagne meetod
Sobivad road:   Ülim sobivus iseseisvalt aperitiiviks ning liha- või juustuvaagna juurde aga ka grillitud krevettide ja teiste kergemate roogade kõrvale.
Värv:   Kirgas kuldkollane
Aroom:   Ahvatlevas aroomis on tunda intensiivselt värskeid algnoote, mida saadavad suvised kollased viljad nagu Bergeroni aprikoos, nektariin ja ploom.
Maitse:   Algne olemus on veel puuviljane, pakkudes maitseid, mis viitavad esimestele arengu märkidele ja mahlasele küpsusele. Maitsmine paljastab ahvatleva sügavuse ja selle intensiivsust rõhutab Meunier puuviljasus. Grande Réserve Brut on peenelt rikkalik ja kulmineerub elavaloomulise lõpumaitsega, kus tsitrusviljaliste nootidega greip, mandariin ja kahvri laim võitlevad oma positsiooni pärast.
Alkoholisisaldus:   12 %/vol

Pärmisettel:   min. 36 kuud

Kirjeldus

1976. aastal loodud Nicolas Feuillatte on kaasaegne, stiilne ja energiast pulbitsev šampanjabränd, mis on lühikese turul oldud aja jooksul saanud kiiresti eelistatuimaks šampanjaks prantslaste seas. Šampanjamaja asutaja hr. Nicolas Feuillatte on öelnud “Champagne is for fun!”, mis peegeldab suurepäraselt brändi olemust. Champagne Nicolas Feuillatte on müüginumbrilt nr. 1 šampanjabränd Prantsusmaal ning nr. 3 šampanjabränd maailmas!

0

Your Cart